Certifikáty ISO - iso 9000, iso 9001, iso 14000

English

CSA STAR

CSA STAR

 

Certifikácia podľa CSA STAR

Neexistujú žiadne pochybnosti o rastúcom dopyte v oblasti cloud computingu. Organizácie, ktoré outsourcujú služby poskytovateľom cloudových služieb, majú obavy o bezpečnosť svojich údajov a informácií. Dôvera zákazníka sa stáva čoraz dôležitejšou.

 

Certifikácia CSA STAR je prísne, nezávislé posúdenie bezpečnosti poskytovateľa cloudových služieb treťou stranou. Certifikácia STAR je založená na dosiahnutí požiadaviek ISO/IEC 27001 a špecifického súboru kritérií uvedených v matici Cloud Controls Matrix (CCM). Certifikácia STAR ukáže organizáciám aké vyspelé sú ich procesy a pre ktoré oblasti je potrebné zvážiť zlepšenie.

Dosiahnutím certifikácie STAR získajú poskytovatelia cloudových služieb konkurenčnú výhodu.

 

Cloud Security Alliance (CSA) je popredná svetová organizácia, ktorá sa venuje definovaniu a zvyšovaniu povedomia o osvedčených postupoch, ktoré pomáhajú zabezpečiť bezpečné prostredie pre cloud computing. Členstvo v aliancii zvyšuje dôveru bezpečnosti dát aj vďaka členom CSA Star, ktorí sú najvýznamnejšími medzinárodnými organizáciami v oblasti IT služieb. Ďalšie informácie o službe CSA Star nájdete na stránke https://cloudsecurityalliance.org

       

         VZOR: Certifikát CSA STAR     

 

 

V prípade Vášho záujmu o certifikáciu kliknite prosím sem.