Certifikáty ISO - iso 9000, iso 9001, iso 14000

English

Naše pobočky

Certifikačný orgán QSCert® má vytvorenú sieť zahraničných pobočiek po celom svete, čím napĺňa svoju víziu: certifikačný orgán s pôsobnosťou a akceptáciou vo svetovom merítku. Pre získanie aktuálneho zoznamu pobočiek QSCert kliknite sem.

Medzi centrálou a pobočkami prebieha neustála komunikácia, či už prostredníctvom e-mailov, cez skype, telefonicky ale aj prostredníctvom osobných stretnutí. Vzájomná komunikácia slúži v pracovnej oblasti k zavedeniu spoločných postupov pri vykonávaní certifikácie manažérskych systémov v zmysle akreditačných a korporátnych požiadaviek, taktiež prispieva k vzájomnej výmene skúseností v medzinárodnom meradle. V neposlednom rade však vedie aj k vytváraniu priatelstiev a má aj ľudský rozmer.

Na tejto podstránke prinášame niekoľko fotografií z našich stretnutí s predstaviteľmi našich pobočiek.

  

Aktuálne informácie o nových pobočkách, návštevách zahraničných partnerov a stretnutiach QSCert pravidelne publikujeme v rámci rubriky NOVINKY (kliknite tu)

  

V dňoch 21.05.2018 až 23.05.2018 sa konalo stretnutie nových zahraničných pobočiek QSCert.

 

V dňoch 21.05.2018 až 23.05.2018 sa na centrále QSCert vo Zvolene konalo stretnutie nových zahraničných pobočiek QSCert.

Na stretnutí sa zúčastnili zástupcovia týchto nových pobočiek:

QSCert-Jordan (Jordánsko)

QSCert-Guatemala (Guatemala)

QSCert-Denmark (Dánsko)

Stretnutie sa konalo so zámerom zaškolenia nových pobočiek na procedúry QSCert, ale zostal čas aj na zábavu vo forme bowlingu či návštevy malebnej Banskej Štiavnice.

QSCert rodina sa týmto rozšírila o nových členov a na fotografiách vidieť, že sa zišla výborná partia.

 

  

2015 QSCert-India

Terézia Štrbová (obchodný manažér QSCert) navštívila v dňoch 21.-28.10.2015 pobočku QSCert-India Bangalore, ktorá je lokalizovaná v Indii v meste Bangalore. Na fotografiách prinášame niekoľko fotografií z návštevy:

 

1. Na večeri s Alim (šéf pobočky QSCert-India Bangalore a QSCert-Saudi), Nandhom a Tabrezom (z Indického office), potom Nandha odchádzal (pozn.: Nandha je šéfom pobočky QSCert-Singapore)

2. Fotka celého tímu India + Singapore (Nandha)

3. Pracovný obed celého tímu počas auditovania office.

4. Fotka pri QSCert politike a banneri – čisto len India office

5. Fotka z auditovania office

6. Fotka zo zasadačky – školiaci deň

Fotogaléria:

 

2015 QSCert-Russia

Miroslav Huťka (obchodný manažér QSCertHQ) navštívil v dňoch 01.-06.3.2015 pobočku QSCert-Russia. Spolu s predstaviteľom  akreditačného orgánu  „Český institut pro akreditaci“  sa zúčastnili witness auditu v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky", ktorý sa zaoberá produkciou vajec.

1) Moskva, Russia – kancelária QSCert; 2) Zima district, Uhtuy, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" – vedúci audítor Antonina Belyakina, spolu s riaditeľom spoločnosti na úvodním jednaní; 3) Zima district, Uhtuy,, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" účastníci auditu v kancelárii; 4) Zima district, Uhtuy,, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" účastníci auditu v produkcii; 5) Zima district, Uhtuy,, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" účastníci auditu v produkcii;  

Fotogaléria:

2014 QSCert-Korea

Miroslav Huťka (obchodný manažér) taktiež navštívil v auguste 2014 pobočku v Južnej Kórei.

Snímky:

1) Seoul, Korea – kancelária QSCert; 2) Seoul, Korea – audit QSCert v spoločnosti Doolim Factory Automation Co.; 3) Seoul, Korea - audit QSCert v spoločnosti Doolim Factory Automation Co. účastníci auditu v kancelárii; 4) Seoul, Korea - audit QSCert v spoločnosti Doolim Factory Automation Co.– vedúci audítor Jason Kwon; 5) obchodný manažér a účastníci auditu na tradičnom obede.

 

Fotogaléria:

2014 QSCert-Indonesia

Miroslav Huťka (obchodný manažér) navštívil v auguste 2014 pobočku v Indonézii. Hlavným účelom návštevy bolo vykonanie auditu v pobočke na dodržiavanie QSCert postupov, školenie zamestnancov QSCert-Indonesia a diskusia o aktuálnych problémoch.

Snímky:

1) riaditeľ Indonézskej firmy (certifikovaný klient) odovzdáva prezent obchodnému manažérovi QSCert; 2) Indonesia, Jakarta – účastníci auditu v kancelárii; 3) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu v kancelárii; 4) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu v kancelárii; 5) obchodný manažér a účastníci auditu.

 

Fotogaléria:

V dňoch 23.3.2014 až 28.3.2014 sa konalo stretnutie nových zahraničných pobočiek QSCert.

Stretnutie sa uskutočnilo v centrále QSCert vo Zvolene (Slovensko).

Na stretnutí sa zúčastnili zástupcovia týchto nových pobočiek:

QSCert-Russia

QSCert-South Africa

QSCert-Qatar

QSCert-Kuwait

Stretnutie bolo zamerané hlavne na odborný program a zaškolenie nových pobočiek na procedúry QSCert ale určite ostal čas aj na zábavu a spoločné trávenie voľných chvíľ.

QSCert rodina sa týmto rozšírila o nových členov a na fotografiách vidieť, že sa zišla výborná partia, ktorá si porozumela nielen v otázkach biznisu ale aj ľudsky.

 

 

Odborný program / školenie  

Fotogaléria:

 

Bowling – Parkovací dom Zvolen

Fotogaléria:

 

Slovenský večer spojený s ochutnávkou slovenských špecialít – Reštaurácia Zlatý Dukát Zvolenská Slatina

Fotogaléria:

  

Výlet – Banská Štiavnica, mesto zapísané v zozname UNESCO

Fotogaléria:

 

2012 QSCert-Indonesia

Marcel Šlúch (riaditeľ QSCert) navštívil v novemri 2012 pobočku v Indonézii. Hlavným účelom návštevy bolo vykonanie auditu v pobočke na dodržiavanie QSCert postupov, školenie zamestnancov QSCert-Indonesia a diskusia o aktuálnych problémoch. Aj keď na Slovensku sa už schyľovalo k zime, v Indonézii bolo v tej dobe krásne a teplo.

Snímky:

1) riaditeľ Indonézskej firmy (certifikovaný klient) odovzdáva čestnú plaketu riaditeľovi QSCert; 2) Indonesia, Jakarta – audit QSCert vo výrobe; 3) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu v kancelárii; 4) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu pred výrobnou halou; 5) riaditeľ QSCert obkľúčený tímom QSCert-Indonesia

Fotogaléria:

2012 QSCert-Hungary

Terézia Štrbová (obchodný manažér) navštívila v novembri 2012 pobočku v Maďarsku.

Snímky:

1) kancelária QSCert-Hungary v meste Kaposvár - vľavo Norbert Szecsődi (tréner), vpravo Fedor Szalafai (riaditeľ pobočky) ; 2) Maďarsko, Szekszárd - audit u zákazníka; 3) Maďarsko, Szekszárd - audit u zákazníka; 4) Maďarsko, Szekszárd - audit u zákazníka - v strede Terézia Štrbová; 5) po audite - unavený Norbert Szecsődi (tréner) 

Fotogaléria:

2012 Južná Amerika – obchodná misia

Roman Šlúch (obchodný námestník QSCert) sa zúčastnil na prelome novembra a decembra 2012 na obchodnej misii do Južnej Ameriky organizovanej SOPK. Išlo o návštevu krajín Čile, Argentína a Uruguaj. V každej z krajín delegácia zložená zo slovenských podnikateľov absolvovala stretnutia s miestnymi podnikateľmi na pôde regionálnych obchodných komôr. QSCert sa misie zúčastnil hlavne z dôvodu otvoriť v Južnej Amerike svoje nové pobočky.

Snímky:

1) pohľad na Santiago de Chille; 2) slovenská delegácia so zástupcami regionálnej obchodnej komory v Santiago de Chille – tretí sprava Roman Šlúch; 3) návšteva rybieho trhu v mestečku Valparaiso na pobreží Tichého oceánu v Čile; 4) Roman Šlúch na pobreží Tichého oceánu v Čile; 5) Roman Šlúch na obede v Montevideu v Uruguaji 

Fotogaléria:

 

2012 QSCert-Ukraine

Roman Šlúch (obchodný námestník QSCert) absolvoval v decembri 2012 služobnú cestu do Charkova na Ukrajine. Cieľom návštevy bolo preveriť dodržiavanie QSCert postupov a diskusia o ďalšom rozvoji pri certifikácii manažérskych systémov na Ukrajine.

Snímky:

1) sídlo QSCert-Ukraine v Charkove; 2) Roman Šlúch (celkom vpravo) so zástupcami QSCert-Ukraine) – úplne vľavo Viačeslav Berestovyj (tréner) a druhá zľava Nataša Kravčenko (riaditeľ QSCert-Ukraine); 3) Charkov, Ukrajina – kancelária QSCert; 4) Charkov, Ukrajina – audit QSCert v spoločnosti Manometr; 5) Charkov, Ukrajina – audit QSCert v spoločnosti Manometr – vedúci audítor Viačeslav Berestovyj; 6) Charkov, Ukrajina – audit QSCert v spoločnosti Manometr

Fotogaléria: