Certifikáty ISO - iso 9000, iso 9001, iso 14000

English

Naše pobočky

Certifikačný orgán QSCert® má vytvorenú sieť zahraničných pobočiek po celom svete, čím napĺňa svoju víziu: certifikačný orgán s pôsobnosťou a akceptáciou vo svetovom merítku. Pre získanie aktuálneho zoznamu pobočiek QSCert kliknite sem.

Medzi centrálou a pobočkami prebieha neustála komunikácia, či už prostredníctvom e-mailov, cez skype, telefonicky ale aj prostredníctvom osobných stretnutí. Vzájomná komunikácia slúži v pracovnej oblasti k zavedeniu spoločných postupov pri vykonávaní certifikácie manažérskych systémov v zmysle akreditačných a korporátnych požiadaviek, taktiež prispieva k vzájomnej výmene skúseností v medzinárodnom meradle. V neposlednom rade však vedie aj k vytváraniu priatelstiev a má aj ľudský rozmer.

Na tejto podstránke prinášame niekoľko fotografií z našich stretnutí s predstaviteľmi našich pobočiek.

  

2015 QSCert-India

Terézia Štrbová (obchodný manažér QSCert) navštívila v dňoch 21.-28.10.2015 pobočku QSCert-India Bangalore, ktorá je lokalizovaná v Indii v meste Bangalore. Na fotografiách prinášame niekoľko fotografií z návštevy:

 

1. Na večeri s Alim (šéf pobočky QSCert-India Bangalore a QSCert-Saudi), Nandhom a Tabrezom (z Indického office), potom Nandha odchádzal (pozn.: Nandha je šéfom pobočky QSCert-Singapore)

2. Fotka celého tímu India + Singapore (Nandha)

3. Pracovný obed celého tímu počas auditovania office.

4. Fotka pri QSCert politike a banneri – čisto len India office

5. Fotka z auditovania office

6. Fotka zo zasadačky – školiaci deň

Fotogaléria:

 

2015 QSCert-Russia

Miroslav Huťka (obchodný manažér QSCertHQ) navštívil v dňoch 01.-06.3.2015 pobočku QSCert-Russia. Spolu s predstaviteľom  akreditačného orgánu  „Český institut pro akreditaci“  sa zúčastnili witness auditu v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky", ktorý sa zaoberá produkciou vajec.

1) Moskva, Russia – kancelária QSCert; 2) Zima district, Uhtuy, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" – vedúci audítor Antonina Belyakina, spolu s riaditeľom spoločnosti na úvodním jednaní; 3) Zima district, Uhtuy,, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" účastníci auditu v kancelárii; 4) Zima district, Uhtuy,, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" účastníci auditu v produkcii; 5) Zima district, Uhtuy,, Russia – audit QSCert v spoločnosti Agricultural production cooperative "Okincky" účastníci auditu v produkcii;  

Fotogaléria:

2014 QSCert-Korea

Miroslav Huťka (obchodný manažér) taktiež navštívil v auguste 2014 pobočku v Južnej Kórei.

Snímky:

1) Seoul, Korea – kancelária QSCert; 2) Seoul, Korea – audit QSCert v spoločnosti Doolim Factory Automation Co.; 3) Seoul, Korea - audit QSCert v spoločnosti Doolim Factory Automation Co. účastníci auditu v kancelárii; 4) Seoul, Korea - audit QSCert v spoločnosti Doolim Factory Automation Co.– vedúci audítor Jason Kwon; 5) obchodný manažér a účastníci auditu na tradičnom obede.

 

Fotogaléria:

2014 QSCert-Indonesia

Miroslav Huťka (obchodný manažér) navštívil v auguste 2014 pobočku v Indonézii. Hlavným účelom návštevy bolo vykonanie auditu v pobočke na dodržiavanie QSCert postupov, školenie zamestnancov QSCert-Indonesia a diskusia o aktuálnych problémoch.

Snímky:

1) riaditeľ Indonézskej firmy (certifikovaný klient) odovzdáva prezent obchodnému manažérovi QSCert; 2) Indonesia, Jakarta – účastníci auditu v kancelárii; 3) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu v kancelárii; 4) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu v kancelárii; 5) obchodný manažér a účastníci auditu.

 

Fotogaléria:

V dňoch 23.3.2014 až 28.3.2014 sa konalo stretnutie nových zahraničných pobočiek QSCert.

Stretnutie sa uskutočnilo v centrále QSCert vo Zvolene (Slovensko).

Na stretnutí sa zúčastnili zástupcovia týchto nových pobočiek:

QSCert-Russia

QSCert-South Africa

QSCert-Qatar

QSCert-Kuwait

Stretnutie bolo zamerané hlavne na odborný program a zaškolenie nových pobočiek na procedúry QSCert ale určite ostal čas aj na zábavu a spoločné trávenie voľných chvíľ.

QSCert rodina sa týmto rozšírila o nových členov a na fotografiách vidieť, že sa zišla výborná partia, ktorá si porozumela nielen v otázkach biznisu ale aj ľudsky.

 

 

Odborný program / školenie  

Fotogaléria:

 

Bowling – Parkovací dom Zvolen

Fotogaléria:

 

Slovenský večer spojený s ochutnávkou slovenských špecialít – Reštaurácia Zlatý Dukát Zvolenská Slatina

Fotogaléria:

  

Výlet – Banská Štiavnica, mesto zapísané v zozname UNESCO

Fotogaléria:

 

2012 QSCert-Indonesia

Marcel Šlúch (riaditeľ QSCert) navštívil v novemri 2012 pobočku v Indonézii. Hlavným účelom návštevy bolo vykonanie auditu v pobočke na dodržiavanie QSCert postupov, školenie zamestnancov QSCert-Indonesia a diskusia o aktuálnych problémoch. Aj keď na Slovensku sa už schyľovalo k zime, v Indonézii bolo v tej dobe krásne a teplo.

Snímky:

1) riaditeľ Indonézskej firmy (certifikovaný klient) odovzdáva čestnú plaketu riaditeľovi QSCert; 2) Indonesia, Jakarta – audit QSCert vo výrobe; 3) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu v kancelárii; 4) Indonézia, Jakarta - účastníci auditu pred výrobnou halou; 5) riaditeľ QSCert obkľúčený tímom QSCert-Indonesia

Fotogaléria:

2012 QSCert-Hungary

Terézia Štrbová (obchodný manažér) navštívila v novembri 2012 pobočku v Maďarsku.

Snímky:

1) kancelária QSCert-Hungary v meste Kaposvár - vľavo Norbert Szecsődi (tréner), vpravo Fedor Szalafai (riaditeľ pobočky) ; 2) Maďarsko, Szekszárd - audit u zákazníka; 3) Maďarsko, Szekszárd - audit u zákazníka; 4) Maďarsko, Szekszárd - audit u zákazníka - v strede Terézia Štrbová; 5) po audite - unavený Norbert Szecsődi (tréner) 

Fotogaléria:

2012 Južná Amerika – obchodná misia

Roman Šlúch (obchodný námestník QSCert) sa zúčastnil na prelome novembra a decembra 2012 na obchodnej misii do Južnej Ameriky organizovanej SOPK. Išlo o návštevu krajín Čile, Argentína a Uruguaj. V každej z krajín delegácia zložená zo slovenských podnikateľov absolvovala stretnutia s miestnymi podnikateľmi na pôde regionálnych obchodných komôr. QSCert sa misie zúčastnil hlavne z dôvodu otvoriť v Južnej Amerike svoje nové pobočky.

Snímky:

1) pohľad na Santiago de Chille; 2) slovenská delegácia so zástupcami regionálnej obchodnej komory v Santiago de Chille – tretí sprava Roman Šlúch; 3) návšteva rybieho trhu v mestečku Valparaiso na pobreží Tichého oceánu v Čile; 4) Roman Šlúch na pobreží Tichého oceánu v Čile; 5) Roman Šlúch na obede v Montevideu v Uruguaji 

Fotogaléria:

 

2012 QSCert-Ukraine

Roman Šlúch (obchodný námestník QSCert) absolvoval v decembri 2012 služobnú cestu do Charkova na Ukrajine. Cieľom návštevy bolo preveriť dodržiavanie QSCert postupov a diskusia o ďalšom rozvoji pri certifikácii manažérskych systémov na Ukrajine.

Snímky:

1) sídlo QSCert-Ukraine v Charkove; 2) Roman Šlúch (celkom vpravo) so zástupcami QSCert-Ukraine) – úplne vľavo Viačeslav Berestovyj (tréner) a druhá zľava Nataša Kravčenko (riaditeľ QSCert-Ukraine); 3) Charkov, Ukrajina – kancelária QSCert; 4) Charkov, Ukrajina – audit QSCert v spoločnosti Manometr; 5) Charkov, Ukrajina – audit QSCert v spoločnosti Manometr – vedúci audítor Viačeslav Berestovyj; 6) Charkov, Ukrajina – audit QSCert v spoločnosti Manometr

Fotogaléria: